Press "Enter" to skip to content

Altın Kelebek organizasyonuna ve katılanlara yaylım ateşi

lazhaber 0

Geçtiğimiz Ekim ayında evinde geçirdiği kaza sonrası yoğun bakıma kaldırılan Mehmet Ali Erbil’in tedavisi sürüyor. Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, uzun zamandır yoğun bakımda yatan Mehmet Ali Erbil’in adının Altın Kelebek Ödülleri’nde hatırlanmamasına tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulanan Tuğba Ekinci, “Yıllarca Hürriyet grubuna Kanal D ye Çarkıfelek ile hayat verdi, para kazandırdı. Kelebek ödül töreninde bir portre resmi çıkmadı. Kimsede onu hatırlatmadı benim ülkemde neden insanları kaybettiğimizde degeri biliniyor, üstünden prim yapılıyor, binlerce hayranı iyileşmesini bekliyor ve ailesi tabiki! Kimseyi suçlamak istemiyorum böylesine Kanal D için büyük bir değerin gözden kaçdığını düşünmek istiyorum. Keşke ben söyleseydim yöneticilere galiba Tarkan gelmedi bu sene diye üzüntüden düşünemediler. Ah benim kaygan zeminli yalan dolan sanat camiam hepinize aferim.(vefa)” ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Yıllarca hürriyet grubuna Kanal D ye çarkıfelekle hayat verdi ,para kazandırdı . Kelebek ödül töreninde bir portre resmi çıkmadı .Kimsede onu hatırlatmadı benim ülkemde neden insanları kaybettiğimizde degeri biliniyor, üstünden prim yapılıyor , binlerce hayranı iyileşmesini bekliyor ve ailesi tabiki ! Kimseyi suçlamak istemiyorum böylesine Kanal D için büyük bir değerin gözden kaçdıgını düşünmek istiyorum . Keşke ben söyleseydim yöneticilere galiba Tarkan gelmedi bu sene diye üzüntüden düşünemediler . Ah benim kaygan zeminli yalan dolan sanat camiam hepinize aferim.(vefa)

Tugba Ekinci (@tugbaekinciofficial)’in paylaştığı bir gönderi (10 Ara, 2018, 9:07öö PST)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir